понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Фановите ја запрашаа дали таа ја вози оваа „бесна машина“: Драгана Мирковиќ се пофали со „ѕверот“ вреден цело богатство (ФОТО)

Фановите ја запрашаа дали таа ја вози оваа „бесна машина“: Драгана Мирковиќ се пофали со „ѕверот“ вреден цело богатство (ФОТО)

Драгана Мирковиќ една од најголемите музички ѕвезди на Балканот важи за жена полна со спортски адреналин.

Кога пејачката не настапува и ја забавува својата публика таа сака да ужива со своето семејство, а нај веќе обожава да го троши времето возејќи брзи автомобили.

Па така и овој пат пејачката сподели интересна фотографија на сојот Инстаграм профил, а многумина веднаш и позавидоа.

-Ден створен за уживање, напиша Мирковиќ и влезе во автомобилот, погледнете ја оваа „луда машина“.

Dan kao stvoren za uživanje ?

A post shared by Dragana Mirković (@dragana_mirkovic) on

Најнови вести

Коронавирус