сабота, 8. мај 2021. Вести денес: 52
home Познати

Фановите ја запрашаа дали градите и се големи колку трудничкиот стомак – нема да ви биде добро кога ќе ја видите српската пејачка (ФОТО)

Фановите ја запрашаа дали градите и се големи колку трудничкиот стомак – нема да ви биде добро кога ќе ја видите српската пејачка (ФОТО)

Пејачката Миа Борисављевиќ и нејзиниот невенчан сопруг Бојан Грујиќ наскоро ќе го добијат своето второ дете.

Парот веќе ја има ќерката Ема, а за неколку месеци во нивниот дом ќе пристигне уште едно девојченце.

Миа се повлече од јавноста, а фановите имаат можност да ја гледаат пејачката само преку социјалните мрежи каде е доста активна.

Во една таква прилика на Инстаграм покажа и како навистина изгледа во поодмината фаза од бременоста.

Фановите беа воодушевени од нејзиниот изглед, а дел од нив на шега прашаа дали нејзините гради се сега големи колку стомакот со оглед дека важи за една со најголеми силикони на естрадата.

Коронавирус