вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 85
home Познати

Фановите ја проколнуваат да оди на лекар: Ана Ивановиќ во прекратко фустанче откри страшен детаљ по породувањето (ФОТО)

Фановите ја проколнуваат да оди на лекар: Ана Ивановиќ во прекратко фустанче откри страшен детаљ по породувањето (ФОТО)

Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ пред неколку месеци стана мајка, а нејзините фанови не можеа да поверуваат за колку брзо време ја врати витката линија.

Но, откако таа сподели фотографија со својот сопруг во кратко фустанче фановите останаа загрижени и започнаа да ја „проколнуваат“ тенисерката за тоа колку е слаба и има недостаток на килограми.

-Сопругот и јас поминавме убав ден и ручавме заедно, се колнам дека фустанчето беше малку стуткано на почетокот, напиша Ана Ивановиќ под фотографија на која таа позира заедно со својот сопруг, фудбалерот Бастиан Швајнштајгер на тераса од еден ресторан.

 

View this post on Instagram

 

Lovely lunch date with my hubby ?. P.S. I promise my skirt was less wrinkled before lunch ???‍♀.

A post shared by Ana Ivanovic (@anaivanovic) on

Најнови вести

Коронавирус