сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 6
home Познати

Фановите ја обвинуваат дека е предавничка: Сораја се фотографираше гола во дресот на Нејмар во неговиот приватен авион (ФОТО)

Фановите ја обвинуваат дека е предавничка: Сораја се фотографираше гола во дресот на Нејмар во неговиот приватен авион (ФОТО)

Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ допатува во Москва како би уживала директно од трибините во мечот помеѓу Србија и Бразил.

Но она што овие денови сите се прашуваат е тоа за кого ли ќе навива Сораја?

Инаку српските медиуми потсетуваат дека светските медиуми пред неколку години пишуваа за наводна љубовна афера измеѓу српската старлета и бразилскиот фудбалер Нејмар.

Таа во минатото се пофали дека фудбалерот и испратил приватен авион како би уживале заедно на Ибица, а нивните заеднички фотографии беа објавени во сите светски медиуми.

Освен тоа големо внимание привлече и нејзината фотографија во дресот на Нејмар која е фотографирана во неговиот приватен авион.

Каталонските медиуми сепак тогаш тврдеа дека таа сама си ги измислила вестите за да привлече медиумско внимание.

Сепак останува да видиме каков стајлинг старлетата припремила за Нејмар и за кого навистина ќе навива Сораја на СП во Русија.

Qatar 2022