четврток, 26. мај 2022. Вести денес: 177
home Познати

Фановите ја молеа да се предомисли: Дара Бубамара го истетовира единствениот маж во својот живот, а за овој детаљ сите ја прават луда

Пејачката Дара Бубамара одлучи својот единствен маж во својот живот вечно да го истетовира на себе.
Фановите ја молеа да се предомисли: Дара Бубамара го истетовира единствениот маж во својот живот, а за овој детаљ сите ја прават луда

Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели видео снимка од која многу фанови останаа без текст.

Пејачката на себе ја истетовирала својата прва тетоважа, а таа е поврзана со нејзиниот маж за кого неколку пати има потенцирано дека и е единствен во животот.

Се работи за синот Костантин, а неговото име таа го истетовира на својот грб заедно со ружи и круна, но она за што се чудат фановите е тоа што тетоважата на пејачката е толку видлива и голема што ќе ја има во секој нејзин спот понатаму во кариерата.

Moja prva tetovaza? @tattoocream?najjaci??

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус