сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 94
home Познати

Фановите изненадени од нејзиното однесување: Објави фотографија од нејзината ќерка и го испровоцира поранешниот сопруг Раста

Фановите изненадени од нејзиното однесување: Објави фотографија од нејзината ќерка и го испровоцира поранешниот сопруг Раста

Најновата објава на пејачката Ана Николиќ на нејзиниот Инстаграм профил ги изненади фановите, особено поради описот на фотографијата од страна на пејачката.

Ана се почесто е активна на социјалните мрежи, особено на својот Инстаграм профил каде ги објавува секојдневните активности.

Овој пат таа сподели фотографија од нејзината ќерка Тара која ја доби заедно со раперот Раста, а најголемото внимание го привлече нејзиниот опис на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Majkin reper….?‍♀️????Samo da sijamo!⭐️?✨?⚡️

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

-Мајкин рапер. Само да сјаеме, напиша Ана, со што според фановите таа го испровоцирала Раста од кого се разведе неодамна.

Коронавирус