вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФАНОВИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: На фаталната Ирина и се помести кошулата, па го покажа чипканиот градник, а сите гледаа во уште еден детаљ! (ФОТО)

ФАНОВИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: На фаталната Ирина и се помести кошулата, па го покажа чипканиот градник, а сите гледаа во уште еден детаљ! (ФОТО)
Foto: Profimedia/Backgrid USA

Познатата манекенка повторно прошета во градник и ги воодушеви обожавателите

Популарната руската манекенка Ирина Шајк (35) беше фотографирана во Њујорк со својата ќерка Леа Де Сена, а со својот изглед и стајлинг ги воодушеви своите фанови.

Имено, таа беше фотографирана додека поминуваше квалитетно време со својата ќерка, а по тој повод носеше бела кошула, црно-бело здолниште и црни влечки, а под белата кошула носеше црн градник од чипка, фановите ја зумираа фотографијата за да се обидат да ги видат градите на манекенката.

Foto: Profimedia/Backgrid USA

Згодната манекенка не ја симна насмевката од своето лице, а се чини дека е многу среќна поради врската со раперот Канје Вест (44).

Косата ја врза во пунџа, додека на очите носеше темни очила за сонце, а дискретниот накит кој што го носеше на себе, дополнително придонесе во нејзиниот совршен изглед..

Нејзината миленичка Леа Де Сена носеше розов фустан со карнери, портокалова чанта и розови сандали со розови чорапи.

Инаку, ова е прв пат Ирина да е фотографирана во вакви чевли, бидејќи најмногу практикува високи потпетици на прошетките со својата наследничка.

Најнови вести

Коронавирус