вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 165
home Познати

Фановите и колегите загрижени: Милица не може да стане од кревет

Фановите и колегите загрижени: Милица не може да стане од кревет

Популарната српска пејачка Милица Тодоровиќ ги загрижи сите свои колеги и фанови откако го откажа гостувањето во една телевизиска забавна емисија.

Милица, наводно, ги откажала своите настапи во наредниот период поради екстремно високата температура.

-Жал ми е што Милица не дојде затоа што таа е секогаш во позитивно расположение, искоментирала Катарина Живковиќ во бекстејџот пред снимањето на емисијата.

Како што пишуваат медимите, Милица боледува цела недела.

Инаку, Милица веќе неколку месеци е во врска со актерот Петар Стругар, а многумина шпекулираат и дека наскоро ќе ја крунисаат романсата со брак.

Коронавирус