петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 10
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Фановите и колегите во неверување- почина младиот актер кој сите го знаеја од хит серијата, имаше само 16 години (ФОТО)

Фановите и колегите во неверување- почина младиот актер кој сите го знаеја од хит серијата, имаше само 16 години (ФОТО)

Младиот актер Логан Вилијамс попознат како Бери Ален од серијата „Флеш“ почина во својата 16 година од животот, пишуваат светските медиуми.

Тие наведуваат дека причината за смртта се уште не се знае.

Логан својата кариера ја започна на свој 10 години.

Бројни колеги останаа во неверување за неговата смрт, па веќе се опростуваат од него преку социјалните мрежи.

Најнови вести

Коронавирус