четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 85
home Познати

Фановите фрапирани од нејзиното старо лице: Славната пејачка облече плетен фустан, а сите гледаа во нејзините „свиснати“ г*ли гради

Фановите фрапирани од нејзиното старо лице: Славната пејачка облече плетен фустан, а сите гледаа во нејзините „свиснати“ г*ли гради

Славната пејачка Селин Дион (51) во последно време не престанува да шокира со својот изглед и модни комбинации.

Истото се случи и овој пат кога предизвика бура од реакции појавувајќи се во плетен фустан без градник на себе.

Имено во Париз пејачката на една модна ревија се појавила во плетен црвен фустан кој и направи проблеми заплеткувајќи и се во високите потпетици.

Фановите не можеа да не го прокоментираат ниту нејзиното лице кое изгледа изморено и старо иако пејачката има само 51 година.

-Стварно си анорексична. Цела си издувана. Што се случува со тебе? Започни да јадеш, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Коронавирус