сабота, 23. септември 2023. Вести денес: 54
home Познати

Фановите бурно реагираат на нејзиниот избор- еве која еротска книга Пријовиќ ја читаше пред очите на Филип на одморот во Будва (ФОТО)

Фановите бурно реагираат на нејзиниот избор- еве која еротска книга Пријовиќ ја читаше пред очите на Филип на одморот во Будва (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ овие денови уживаат на црногорското приморје.

Српски Телеграф го улови познатиот брачен пар пред еден луксузен хотел во Будва додека пејачката уживала и читала книга, а нејзиниот сопруг уживал во кафето.

Она што нај веќе им остави впечаток на фановите е книгата која ја читала Пријовиќ.

Станува збор за еротскиот бестселер на писателката Силвија Деј, „Соголена пред тебе“.

Најнови вести