петок, 29. јули 2022. Вести денес: 71
home Познати

Фановите брзо заборавија дека се појави по гаќички: Славната пејачка направи гаф кој предизвика вистинска „војна“ на Твитер (ВИДЕО)

Фановите брзо заборавија дека се појави по гаќички: Славната пејачка направи гаф кој предизвика вистинска „војна“ на Твитер (ВИДЕО)

Славната пејачка Бритни Спирс на својот настап во Блекпул направила гаф кој нејзините фанови ќе го паметат целиот живот.

Имено пејачката на својата турнеа пред фановите ги пеела своите најголеми хитови, а кога ја завршила својата последна песна ги поздравила фановите, но наместо на Блекпул, фановите на Бирминген.

-Како се чувствувате Бирминген… грешка Блекпул, веднаш се поправи пејачката.

Образложението на пејачката беше дека е многу емотивна бидејќи ова е нејзината последна турнеа, погледнете.

Коронавирус