петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 36
home Познати

Фан сакаше да ја навреди, но Софија Вергара му возврати директно и во дамски стил

Фан сакаше да ја навреди, но Софија Вергара му возврати директно и во дамски стил

Софија Вергара изгледа фантастично за нејзината возраст и постојано привлекува комплименти за одржаниот изглед и витката фигура, но таа не е имуна на негативни коментари.

46-годишната актерка доби коментар дека изгледа поразлично и дека си има направено некаква корекција на лицето, на што таа возврати сосем искрено.

Интернет трол на Instagram ѝ напиша: Во последно време забележувам дека си имаш направено нешто на твоето лице. Не можам да откријам што, но лицето ти изгледа малку поразлично сега.“

„Тоа се вика стареење“ – му напиша ѕвездата од серијата „Modern Family“.

Коронавирус