сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 20
home Познати

Европа и светот полудеа по српската претставничка на Евровизија – ваква риба не виделе досега (ФОТО)

Европа и светот полудеа по српската претставничка на Евровизија – ваква риба не виделе досега (ФОТО)

Српската пејачка Ивана Николиќ и членка на групата „Хјурикејн“ успеа да ја засени целата јавност ширим светот, а особено припадниците на посилниот пол.

Ивана заедно со Сања Вучиќ и Ксенија Кнежевиќ се наоѓаат во Ротердам, каде што оваа година се одржува изборот на евровизиска песна, а истите со песната „Локо Локо“ ќе ја претставуваат Србија.

Познато е дека овие три девојки каде и да се појават со својот изглед успеваат да ги соберат сите погледи, а Ивана во Ротердам со својот изглед не оставила никого рамнодушен.

-Сите странци лудуваат по нејзе, веројатно во животот не виделе таква риба и затоа сите паѓаат во несвест, вели нејзиниот шминкер, а пренесуваат српските медиуми.

Коронавирус