петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Познати

Еве зошто ни беше омилен на сите: Да се потсетиме како Ванчо раскажува за “местенката“ што му ја направиле колегите (ВИДЕО)

Еве зошто ни беше омилен на сите: Да се потсетиме како Ванчо раскажува за “местенката“ што му ја направиле колегите (ВИДЕО)

Со овој дел од емисијата „Еден на еден“, ќе сфатите зошто Ванчо Петрушевски беше еден од омилените.

Секогаш подготвен да ги насмее присутните, каде и да се појави. Поради неговата смрт, фановите се во голема тага, но ова е одлична можност да се сетиме на него во најубаво светло.

Слушнете што му се случило при една “местенка“