среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 1
home Познати

Еве за колку пари ја купи Вељко, Богдана од татко и

Еве за колку пари ја купи Вељко, Богдана од татко и

Таткото на Богдана Родиќ, освен што го поставил јаболката високо, како би го намачил младоженецот да ја погоди, одлучил да не ја “продава“ за ситни пари својата мезимица.

Како што изјавил Богдана ќе ја “продаде“ во вредност од два-три стана.

Најнови вести

Коронавирус