вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 162
home Познати

Еве за колку пари Дара Бубамара си играла со дилдото!!!

Еве за колку пари Дара Бубамара си играла со дилдото!!!

На Дара – Бубамара драстично и скокна цената за настап по дилдо-порно аферата. Пејачката претходно заработувала 5.000 евра по настап, а сега цената и е 7.000 евра. Сопствениците на ноќните клубови ја бараат повеќе од кога и да било, откако во јавноста протекоа снимките на Дара на кои таа симулира орален секс со вибратор.

Благодарение на оваа Дара – Бубамара за само 15 дена откако го објави порно клипот, успеа да ги закажесите  настапи за следните шест месеци, по што ќе биде побогата за цели 336.000 евра.

„По порно аферата настапите на Дара се многу посетени, а сега во публиката има повеќе мажи отколку жени, кои ем повеќе пијат, па шанковите работат на максимум, а и сакаат да и пријдат, да се фотографираат со неа, да и се додворуваат… Дефинитивно по секс аферата нејзината популарност се зголеми, па побарувачката за нејзините настапи е огромна.

Дара, сепак не го зголемила бројот на настапи и се’ уште пее само во петок и  сабота, но за истата работа, добива многу повеќе пари. Таа цената на својата изведба ја накачи од 5.000 на 7.000 евра“ – вели  еден од сопствениците на ноќните клубови.

„Вистината е дека мојата цена е зголемена и уште ќе расте кога ќе го издадам нов хит. Сè е полно! Среќна сум што су букирана за следните шест месеци. Очигледно, луѓето ме сакаат. Целата ситуација со видеото помина позитивно, само затоа што луѓето знаат дека не ги лажам, не се фолирав туку веднаш признав дека ми се случи несакајќи да стиснам погрешно копче“ – вели пејачката, кој призна дека сама го објавила видеото.

Извор: vistina.com.mk

Коронавирус