четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 9
home Познати

Еве што се случува во брачниот кревет на Карлеуша и Душко- фановите не можат да се помират со оваа видео снимка (ВИДЕО)

Еве што се случува во брачниот кревет на Карлеуша и Душко- фановите не можат да се помират со оваа видео снимка (ВИДЕО)

Веќе подолг временски период актуелна тема е разводот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ кој никогаш официјално не го потврдија или демантираа двајцата.

По порно скандалот кој медиумите го обелоденија минатата година се шпекулираа најразлични работи, па и по една година сите ги интересира дали двајцата живеат во ист дом кога фудбалерот доаѓа во Белград од Кина.

Имено Душко овој период поради коронавирусот во Кина е во Белград каде тренира активно, но дали престојува во домот на Карлеуша каде живеат и неговите две ќерки погледнете во продолжение.

Екипата на „Папарацо лов“ ги улови двајцата, а деталите уверете се самите:

Инаку некои од фановите на Душко коментираат не можат да се помират и како тој и се вратил на пејачката која јавно го изневери.

Најнови вести

Локални избори 2021