понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Еве што се случува кога секси италијанската водителка оди на пазарење во маркет- зад неа имаше десетина мажи (ВИДЕО)

Еве што се случува кога секси италијанската водителка оди на пазарење во маркет- зад неа имаше десетина мажи (ВИДЕО)

Згодната италијанска новинарка Дилета Леота е на заслужен одмор откако сезоната во Серија А конечно заврши.

Дилета реши да патува на италијанскиот брег со пријателите и да се релаксира по предолгата сезона и пандемија на коронарна вирус.

 

View this post on Instagram

 

Il primo bagno non si scorda mai ?? #summer20

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Атрактивната новинарка објави видео на Инстаграм во кое многумина насмеа, но исто така покажа дека навистина има многу џентлмени во Италија.

 

View this post on Instagram

 

leopard cannot change its spots.

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Имено, таа отиде во супермаркетот за да набави намирници, а кога излезе, и пријдоа десетина мажи за да и помогнат да го стави сето тоа во автомобилот.

 

View this post on Instagram

 

Piede d’appoggio, coordinazione, stile: il mix giusto per seguire lazio-cagliari stasera su #dazn ⚽️⚽️⚽️

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

Ready to play ??⚽️

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

Non c’è amore più sincero dell’amore per il cibo ?

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Дилетантетот мораше да го снима сето тоа и да покаже колку ја „гледаа“, па им се заблагодари за тоа.