среда, 31. мај 2023. Вести денес: 49
home Познати

Еве што правела Ким Кардашијан среде секс

Еве што правела Ким Кардашијан среде секс

Поранешното момче на Ким Кардашијан Реј Џ ги откри нејзините тајни – тврди дека потрошила 75 илјади долари на танги, дека среде секс прави пауза за нешто да јаде и дека има огромен Луј Витон ковчег полн со секс играчки.

Американскиот пејач открива и дека е опседната со селфи за време на секс, исто така дека разговара на телефон и ја коригира шминката, пишува The Sun. Тој вели дека воопшто не жали за врската со 38 годишната ријалити ѕвезда.

-Јас ја имав прв, вели на прашањето што мисли за сегашната сопруга на Канје Вест.

-Ким и јас многу се забавувавме, имавме маратонски сесии. Но не сакаше да се поти и паузираше за да се среди, вели Реј „Сакаше да изгледа добро за време на сексот“.

Реј Џ стана познат откако неговата снимка од сексот со Ким стана вирална, а сега е во брак со Инстаграм сензацијата Princess Love.

Најнови вести