четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 80
home Познати

Еве како изгледаше Цеца во костим за капење на почетокот од кариерата како тинејџерка (фото)

Еве како изгледаше Цеца во костим за капење на почетокот од кариерата како тинејџерка (фото)

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ последниве денови објавува фотографии и видео снимки од летување и ги воодушевува своите следбеници, но ваква сигурно не сте ја виделе ако сте од помладата генерација.

Имено, се појави насловна страница од почетокот на кариерата на Цеца каде позира во бикини.

Оваа фотографија е снимена пред повеќе од 20 години, а пејачката тогаш ги добила симпатиите на јавноста како со глас така и со стас.

Меѓутоа, со видео снимката од Кипар покажа дека годините не и можат ништо.

 

View this post on Instagram

 

Veliko plavo,toplo more……❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Најнови вести