среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Еве како изгледал Мики Црнокрак во младоста! (ФОТО)

Еве како изгледал Мики Црнокрак во младоста! (ФОТО)

Сопственикот на модносто студио „Црнокрак“, Мики Црнокрак е активен на социјалните мрежи, па знае да објави што има ново на професионално поле, но некогаш знае и да сподели и некој приватен момент.

Мики е љубител на скијањето, па на неговиот „Инстаграм“ профил може да забележите неколку објави на кои покажува како ужива во зимиските авантури.

Иако летната сезона е отворена, па јавните личности се расоблекоа на домашен терен, Мики се уште не се пофали каде го поминува летото.

Меѓутоа, во изминатиот период за време на вонредната состојба, изолација, карантин поради короната….јавните личности на своите профили на интернет платформите споделуваа спомени од нивното детство, венчавки, родендени…

И Мики деновиве се потсети на некое друго време односно извади фотографија од архива на која можеби нема да го препознаете.

На фотографијата тој е со црна коса, подолга коса, облечен во црно одело, а во описот на објавата напиша:

„Од 20тиот век“.

ИЗВОР:Вистина.мк

Коронавирус