четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 49
home Познати

Еве како изгледа поранешната на Дарко Лазиќ три недели по породувањето- ја покажа целата фигура, секој детаљ се гледа (ФОТО)

Еве како изгледа поранешната на Дарко Лазиќ три недели по породувањето- ја покажа целата фигура, секој детаљ се гледа (ФОТО)

Српската пејачка Ана Севиќ се породи на 11 декември минатата година и на свет ја донесе својата втора ќерка.

Пејачката само неполн еден месец по породувањето ги изненади фановите и откри како навистина изгледа.

Пејачката и поранешна сопруга на пејачот Дарко Лазиќ позираше во лифт по тренерки, а фотографијата веднаш наиде на позитивни критики кај фановите.

Речиси немаше кој не ја пофали нејзината витка линија.

Коронавирус