недела, 25. јули 2021. Вести денес: 0
home Познати

Еве како изгледа најубавата жена на светот без шминка

Еве како изгледа најубавата жена на светот без шминка

Марго Роби минатата година беше прогласена за најубава жена на светот. Иако тоа не е мала работа, таа не му придава големо значење на тој факт. Таа не е како преостанатите ѕвезди, па така често можеме да ја видиме и во најопуштени изданија.

Пред неколку дена објавила фотографија на која нема ни грам шминка, а коментарите не престанале да пристигнуваат, и тоа само позитивни!

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by @ margotrobbie on

Вака изгледа таа во потполно природно издание. Самите проценете дали и во ова издание ја заслужува титулата најубава дама на светот!

Коронавирус