сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 77
home Познати

Еве како Филип Живојиновиќ ја израдува сопругата Прија на нејзиното роденденско утро (фото)

Еве како Филип Живојиновиќ ја израдува сопругата Прија на нејзиното роденденско утро (фото)

Српската музичка sвезда Александра Пријовиќ ја воодушеви својата публика со својот нов сингл „Легитимно“, а сега на сите им покажа како сопругот Филип Живојиновиќ ја изненади утрото за нејзиниот 25-ти роденден.

Филип уште еднаш покажа дека мисли на својата сакана, а Александра сакаше сите да го видат тоа.

Утрото кога се пробудила, славеничката ја чекала убава глетка.

Филип и оставилголем букет цвеќе и чоколади, а останатиот подарок остана во тајност.

Коронавирус