сабота, 19. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Американската актерка Ева Лонгорија објави нови фотографии на Instagram и ја покажа нејзината одлична фигура.

Ева Лонгорија на Instagram ja следат речиси 8 милиони луѓе, а со нејзините нови фотографии покажа дека изгледа неверојатно и на 45 години.

View this post on Instagram

Green with envy ?

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Актерката ужива во Мексико заедно со нејзиниот сопруг, а моментално работи на повеќе проекти.

Ева редовно тренира, па не е чудно што годините за неа се само бројка.

Коронавирус