петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 160
home Познати

Ештон Качер со автомобил удри во 19-годишно момче, па се сликаше со него (ФОТО)

Ештон Качер со автомобил удри во 19-годишно момче, па се сликаше со него (ФОТО)

Ештон Качер со својата Тесла удри во 19-годишниот Лео Маренги, па се фотографираше со него. Момчето се возело со својот скутер, кога актерот налетал на него и го турнал на земја.

Но, и покрај раскрвавеното колено, Лео не ја пропушти можноста да направи неколку фотографии со холивудската ѕвезда.

-Ме удрија со автомобил денеска… Но, ОК е, зашто тоа беше Ештон Качер, напиша момчето на Фејсбук.

Сето тоа се случило во Лос Анџелес, кај познатото Сансет Бронсон филмско студио.

Коронавирус