понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 180
home Познати

Ештон Качер со автомобил удри во 19-годишно момче, па се сликаше со него (ФОТО)

Ештон Качер со автомобил удри во 19-годишно момче, па се сликаше со него (ФОТО)

Ештон Качер со својата „тесла“ удри во 19-годишниот Лео Маренги, па се фотографираше со него. Момчето се возело со својот скутер, кога актерот налетал на него и го турнал на земја.

Но, и покрај раскрвавеното колено, Лео не ја пропушти можноста да направи неколку фотографии со холивудската ѕвезда.

– Ме удрија со автомобил денеска… Но, ОК е, зашто тоа беше Ештон Качер, напиша момчето на Фејсбук.

Сето тоа се случило во Лос Анџелес, кај познатото филмско студио „Сансет Бронсон.

Најнови вести

Коронавирус