сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 16
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Ештон Качер нема да им го остави цело наследство на децата

Ештон Качер нема да им го остави цело наследство на децата

Ештон Качер и Мила Кунис веруваат во напорна работа и затоа немаат намера да им го остават цело наследство на децата.

Двојката е заедно од 2012 година, и се в брак од 2015. Тие го чуваат својот живот далеку од очите на јавноста, па и ретко ги покажуваат синовите пред фотоапаратите.

За порталот „Армчер експерт“, Ештон појасни зошто неговите синови нема да наследат ништо.

– Децата мои живеат привилегиран живот, без да го знаат тоа. И никогаш нема да го сфатат, освен ако не им оставам ништо. Ќе ги оставиме сите пари на добротворни организации – истакна актерот.

Тој сепак, додаде дека ќе инвестира во проекти за иднината на своите деца.

Парламентарни избори 2020