вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 177
home Познати

Еротика во вода: На старлетата Деми Роуз не и требаат бикини, се разладува гола (видео)

Еротика во вода: На старлетата Деми Роуз не и требаат бикини, се разладува гола (видео)

Уште откако прошета по црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал држејќи ја раката за раперот Тига, интересот за британската старлета Деми Роуз не стивнува.

Врската со поранешно момче Кајли Џенер не траеше, но затоа бројот на следбеници на нејзиниот Инстаграм постојано се зголемуваше.

Кога ќе го погледнете, ќе ви биде јасно зошто …

 

View this post on Instagram

 

Sweeter than ? @prettylittlething

A post shared by Demi ? (@demirose) on

Деми не се двоуми да покаже „малку кожа“, односно гради и задник кои „не излегуваат од бикини“, но сега отиде чекор подалеку и реши дека не и требаат ниту бикини.

Прво погледнете ги разголените фотографии од Ибица, а потоа и видеото каде гола уживаше во глетката од базенот.

 

View this post on Instagram

 

Heaven on Earth✨ @lolo_creativ

A post shared by Demi ? (@demirose) on

Најнови вести

Локални избори 2021