понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 160
home Познати

Емотивно видео: Како се снаоѓа Борко Ристовски во улогата на татко?

Емотивно видео: Како се снаоѓа Борко Ристовски во улогата на татко?

Голманот на македонската ракометна репрезентација, Борко Ристовски и неговата сопруга Николина пред неколку дена станаа станаа родители на малиот Душан.

По честитките за бебето и прославата, Борко сподели фотографии и видео од бебето и сопругата.

Душан си дојде дома за Велигден, а Борко и тоа го сподели со своите фанови.

Погледнете како се снаоѓа во улогата на татко.

Најнови вести

Коронавирус