понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 145
home Познати

ЕМОТИВНО: Синиша Михајловиќ се расплака кога ја дозна оваа среќна вест (ВИДЕО)

ЕМОТИВНО: Синиша Михајловиќ се расплака кога ја дозна оваа среќна вест (ВИДЕО)

Тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ дозна дека ќе стане дедо. Неговата ќерка Вирџинија е бремена, а среќната вест го расплака Србинот.

Вирџинија прво го изненади својот избраник, а потоа и Михајловиќ, кој не можеше да ги задржи солзите од среќа.

ЕУРО 2020

Македонија