недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ЕМОТИВНИ ФОТОГРАФИИ: Давид Силва го покажа синот кој пред неколку месеци се бореше за живот

ЕМОТИВНИ ФОТОГРАФИИ: Давид Силва го покажа синот кој пред неколку месеци се бореше за живот

Пред денешниот натпревар, ѕвездата на Манчестер Сити, Давид Силва на теренот излезе со својот син Матео.

Малиот Матео кој по раѓањето, неколку месеци се бореше за живот, сега е здраво бебе, а гордиот татко го изнесе на теренот во „Етихад“.

Парламентарни избори 2020