понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Познати

Емотивната страна на Лазар Бараков, актерот “на терапија“ (ВИДЕО)

Емотивната страна на Лазар Бараков, актерот “на терапија“ (ВИДЕО)

Лазар Бараков е еден од најпознатите македонски актери. Го сака публиката од сите генерации.

Има одлично одиграни улоги зад себе, а најмногу го паметиме по македонските народни приказни.

Сега на својот Фејсбук профил ја покажа својата емотивна страна, играјќи си со едно мало маче.

„НА терапија“, напиша тој.

Најнови вести

Локални избори 2021