понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 158
home Познати

Емоциите на виделина: Цеца со оваа фотографија се врати во спомените од минатото

Емоциите на виделина: Цеца со оваа фотографија се врати во спомените од минатото

Цеца на Инстаграм објави фотографија која сигурно ја потсетува на убавото минато.

На фотографијата се двете нејзини деца Вељко и Анастасија кога биле мали.

Најнови вести

Коронавирус