недела, 4. декември 2022. Вести денес: 80
home Познати

Емина сподели фотографија од детството: Очекуваше пораки „Слатка си“, а доби коментари за тоа колку е вештачка денес

На Емина сите и порачаа дека објавувајќи ја оваа фотографија докажала колку многу пластични операции има направено денес на себе.
Емина сподели фотографија од детството: Очекуваше пораки „Слатка си“, а доби коментари за тоа колку е вештачка денес

Пејачката Емина Јаховиќ на својот Инстаграм профил сакаше со фановите да сподели спомени од своето детство.

Таа објави фотографија од времето кога била во основно училиште и праша дали може да погодиме кое од девојчињата е самата Емина.

Guess which one is me on this pic? ??? #tb

A post shared by @ yaemina on

Фановите веднаш погодија, Емина е слаткото девојче во средината на долниот ред.

Но најголем дел од коментарите не беа за тоа дека тоа девојче денес е меѓу најпознатите пејачки на Балканот.

На Емина сите и порачаа дека објавувајќи ја оваа фотографија докажала колку многу пластични операции има направено денес на себе.

Најнови вести

Коронавирус