петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Емина се огласи за разводот: Богатството и славата не гарантираат среќа

Емина се огласи за разводот: Богатството и славата не гарантираат среќа

Медиумите на големо пишуваат за наводен развод меѓу Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал, но пејачкиот пар, се уште не се огласи по тоа прашање.

Но, на многумина им падна во очи објавата на Инстаграм на Емина, каде го цитираше американскиот глумец Џим Кери.

-Мислам дека сите би требало да станат богати и славни и да прават се` за кое секогаш сонувале, за да сватат дека богатството и славата не гарантираат среќа.

Покрај тоа, Емина објави и фотографија на која може да се види како таа е насмеана на јахта и порачува дека и недостасува лето.

Коронавирус