петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Емина Јаховиќ призна дека направила само една естетска операција на себе- откако го откри местото фановите не и поверуваа (ФОТО)

Емина Јаховиќ призна дека направила само една естетска операција на себе- откако го откри местото фановите не и поверуваа (ФОТО)

Иако денес е една од најубавите жени на српската страда, за Емина Јаховиќ се зборува дека има направено неколку естетски корекции.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Таа не зборува често на таа тема, но сега откри дека имала корекција на носот.

 

View this post on Instagram

 

U always gain by giving love?

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

– Кога веќе станува збор за операции и корекции сакам да ви кажам од прва рака дека не себе немам направени ниту една пластична операција, освен корекција на носот, кој за прв пат го скршив кога имав 14 години. На 14 години не можев да се оперирам бидејќи коските на лицето се уште се развиваат, па морав да почекам итоа да го направам на 21 година- напишала Емина на Твитер.

Емина на Инстаграм објави и фотографија од детството на која изгледа речиси како момче.

Сепак многумина од фановите не и веруваат на пејачката дека има направено само една операција на себе.

 

View this post on Instagram

 

İf İ was a boy…? very #tb

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Најнови вести

Коронавирус