сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 82
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Емина Јаховиќ ги отвори вратите на својот дом по разводот- од луксузот и скапоцените детали ќе ве заболи главата (ФОТО)

Емина Јаховиќ ги отвори вратите на својот дом по разводот- од луксузот и скапоцените детали ќе ве заболи главата (ФОТО)

Српската пејачка Емина Јаховиќ откако се разведе од турскиот пејач Мустафа Сандал продолжи да живее во Истанбул, а сега со јавноста сподели и како изгледа нејзиниот луксузен дом.

Во нејзиниот дом речиси се е модерно и ново, а веќе владее и празнична атмосфера.

Пејачката станот го опремила модерно, но во исто време и да изгледа пријатно и топло со луксузни лустери, трпезариска маса, дневна соба…

Инаку пејачката оваа година се разведе со поранешниот сопруг, а во исто време започна и врска со милионерот Седетин Саран.

Коронавирус