четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 0
home Познати

Емина Јаховиќ фатена во љубовен триаголник- турските медиуми насекаде ја објавија нејзината тајна врска со овој кошаркар! (ФОТО)

Емина Јаховиќ фатена во љубовен триаголник- турските медиуми насекаде ја објавија нејзината тајна врска со овој кошаркар! (ФОТО)

Турските медиуми никако да прекинат да пишуваат за пејачката Емина Јаховиќ и нејзиниот избраник Садетин Серан, но овој пат наместо само за нив двајца тие открија тројна игра на пејачката.

Наводно таа паралелно запловила и во љубовна врска со некогашниот турски кошаркар Ибрахим Кутлај.

Емина инаку со Садати се во врска по минатогодишната криза кога на неколку месеци тие беа раскинати, а потоа и ја обновија и зацврстија својата романса.

Меѓутоа турските медиуми сега пишуваат дека пејачката е во центарот на љубовен триаголник и дека таа се гледа со поранешниот кошаркар Ибрахим Кутлај.

Според некои извори двајцата се само добри пријатели и се познавале преку братот на пејачката со кого Ибрахим играл кошарка и неодамна се сретнале и разговарале само 15 секунди, а не како што пишуваат турските медиуми 15 минути.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by İbrahim Kutluay (@ibrahimkutluay10) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by İbrahim Kutluay (@ibrahimkutluay10) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by İbrahim Kutluay (@ibrahimkutluay10) on

Најнови вести