понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Познати

Емина допатува во Белград, а eве со кого Мустафа го минува времето (ВИДЕО)

Емина допатува во Белград, а eве со кого Мустафа го минува времето (ВИДЕО)

Пејачката Емина Јаховиќ допатува во Белград после подолго време, со оглед на тоа дека скоро цело време после разводот од Мустафа Сандал престојувала во Истанбул.

Емина после одлуката да стави точка на бракот со турската музичка ѕвезда во повеќе наврати истакна дека најважно и е таа и Мустафа да продолжат рамноправно да учествуваат во одгледување на своите синови Јаман и Јавуз.

И додека пејачката овие денови поради работни обврски престојува во српската престолнина, турскиот пејач се пофали дека времето во Истанбул го поминува со постариот син Јаман.

На својот Инстаграм профил стави снимка од својот син од тренинг во фудбал.

Најнови вести

Коронавирус