среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 196
home Познати

Емили се пофали дека е бремена, па даде шокантна изјава за полот на бебето

Емили се пофали дека е бремена, па даде шокантна изјава за полот на бебето

29-годишната Емили Ратајковски сподели дека го очекува првото дете. „Вог“ ексклузивно ја сподели веста, а таа се појави на насловна позирајќи во сатенски фустан.

Но, таа шокираше со изјавата за полот на бебето!

Ратајковски за „Вог“ изјавила дека тие не сакаат да го откријат полот на нивното неродено бебе. Таа зборувала за полот на бебето многумина ги збунила со својот став.

-Кога сопругот и јас ќе им кажаме на пријателите дека сум бремена, нивното прво прашање по честитките главно е „дали повеќе би сакале момче или девојче“. Нашиот одговор е дека нема да знаеме што имаме до 18-от роденден на детето, рекла убавата манекенка, која со сопругот Себастијан Беар-Меклард го чека првото дете.

Иако повеќето луѓе тоа го гледаат како шега, Емили смета дека полот на детето нема никаква врска со тоа како еден ден ќе се идентификува.

Најнови вести

Коронавирус