петок, 3. декември 2021. Вести денес: 118
home Познати

Eмили Ратајковски во класично издание без градник го полуде посилниот пол

Eмили Ратајковски во класично издание без градник го полуде посилниот пол

На оваа убава манекенка одлично ѝ прилега сè, а тоа уште еднаш го потврди во облеката од нејзиниот бренд.

Иако на почетокот дизајнираше исклучиво костими за капење, Емили Ратајковски сега стана вистинска модна дизајнерка, бидејќи нејзиниот бренд „Inamorata“, сега има голем избор разни дневни парчиња.

Сега ја претстави и најновата колекција – комплети здолништа со сакоа кои моментално доминираат во модниот свет.

Ги објави на нејзиниот Инстаграм профил и повторно докажа дека самата на себе си е најдобра реклама, бидејќи некои броеви се продале за само неколку чаа.

Комплетите се достапни во неколку бои на нејзината интернет-продавница „Inamorata Woman“.

 

Најнови вести

Коронавирус