вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 144
home Познати

Eмили Ратајковски позираше гола и ја покажа својата нова тетоважа (ФОТО)

Eмили Ратајковски позираше гола и ја покажа својата нова тетоважа (ФОТО)

Емили Ратајковски, и покрај сите коментари за нејзе дека изгледа како костур, не престанува да ги изненадува своите 26 следбеници на Инстаграм.

Овој пат манекенката се соблече гола и се пофали со новата тетоважа.

Имено, станува збор за тетоважа со нејзиното корисничко име на Твитер и Инстаграм, „emrata“ која одлучи да ја стави на долниот дел од грбот односно над задникот.

Иако следбениците се навикнати на нејзините провокативни објави, оваа објава ги надмина сите граници, но исто така истакна дека тетоважата не е вистинска, односно не е трајна.

-Би сакала да можам да ви кажам дека ова е трајно, напиша Емили.

Некои од фановите беа воодушевени од нејзината нова тетоважа, а некои ја праша кој ја фотограгирал во вакво жешко издание.

Коронавирус