вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 44
home Познати

Емили Ратајковски ја рекламираше својата нова секси колекција: Во проѕирна долна облека, а како да е гола! (ФОТО+ВИДЕО)

Емили Ратајковски ја рекламираше својата нова секси колекција: Во проѕирна долна облека, а како да е гола! (ФОТО+ВИДЕО)

Емили Ратајковски ја претстави новата колекција долна облека со нејзин потпис.

Една од најсексапилните жени на светот објави видео во кое позира во проѕирен сет долна облека, а нејзините облини го привлекоа вниманието на милиони фанови.

 

View this post on Instagram

 

Our sheer polka dot collection (and a whole new website) is live @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Брадавиците на популарниот модел беа видливи преку градникот, па снимката беше погледана повеќе од три милиони пати за само два часа.

Атрактивната Емили самата ги рекламира своите производи, како и последната колекција која што излез во продажба, а на социјалните мрежи објави неколку фотографии од новите парчиња на долна облека.

Нов изглед, нова долна облека, напишала пополарната манекенка покрај објавената фотографија.

Инаку, манекенката својата слава ја стекна откако се појавила во музичкиот видео запис на Робин Тика за песната “Blurred Lines”, пошто и стана една од најбараните имиња во светот на модата.

извор: vistina.com.mk

Коронавирус