понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Емили позира со голи гради, но кога ќе видите што облекла надолу, фотографиите нема да ви изгледаат совршено (ФОТО)

Емили позира со голи гради, но кога ќе видите што облекла надолу, фотографиите нема да ви изгледаат совршено (ФОТО)

Емили Ратајковски ги почестила следбениците на социјалните мрежи со топлес фотографија, со која ја рекламира новата колекција на својот бренд.

Емили ги покрила градите со рака, облекла бициклистички шорцеви и чизми за јавање. На повеќето нејзини обожаватели не им била јасна нејзината комбинација.

 

View this post on Instagram

 

@inamoratawoman new BODY collection is live. Welcome to your summer wardrobe! Online now. Link in bio.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

-Она кога имаш час за возење велосипед и јавање во ист ден, а мораш и да се фотографираш топлес, е само еден од коментарите на зачудените следбеници кои биле разочарани од долниот дел на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Без оглед на тоа, фотографијата добила еден ипол милион лајкови за половина ден.

Коронавирус