петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 7
home Познати

Елизабет Харли позираше топлес на снег (фото)

Елизабет Харли позираше топлес на снег (фото)

Во последните неколку години стана тренд познатите да се фотографираат во бикини на снег.

Актерката и моделот Елизабет Харли позираше топлес на снегот.

На фотографијата која ја објави на својот Инстаграм, Елизабет носи само капут и долен дел од костим за капење.

55 годишната Британка се покри со капут, а на себе имаше само долен дел од новата колекција на нејзиното бикини.

За фотографијата доби бројни комплименти, но не помина и без негативни реакции.

Најнови вести

Коронавирус