среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 8
home Познати

Елизабет ги покажа градите, па ги фрли чевлите: Видео по кое полудеа фановите

Елизабет ги покажа градите, па ги фрли чевлите: Видео по кое полудеа фановите

Елизабет Харли има 53 години и на постовите на социјалните мрежи таа редовно ја нагласува својата извонредна линија.

Британската актерка овој пат објави видео кое доби огромен број на допаѓања.

„Забавата секогаш е добра ако ја напуштиш бос“, напиша Лиз, која во видеото носи проѕирен црн фустан под кој се наѕира долната облека.

 

View this post on Instagram

 

Always a good party when u leave barefoot ???

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Коронавирус