понеделник, 9. мај 2022. Вести денес: 132
home Познати

Елеонора Миљковиќ има намера да го сруши Инстаграм: Погледнете каква фотографија објави!

Елеонора Миљковиќ има намера да го сруши Инстаграм: Погледнете каква фотографија објави!

Очигледно атрактивната поранешна „задругарка“, скопјанката Елеонора Миљковиќ нема намера да престане кога станува збор за објавување на жешки фотографии на социјалните мрежи.

Овојпат атрактивната Нора сподели фотографија на која позира во минијатурни бикини, кои едвај ги сокриваат нејзините интимни делови.

Особено горниот дел од костимот за капење кој едвај ги чува нејзините гради да „избегаат“ на сите страни…

Коронавирус