четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 44
home Познати

Елеонора Миљковиќ го прослави роденденот – паднаа страсни бакнежи со ова мускулесто момче, па завршија г*ли во базен (ФОТО)

Елеонора Миљковиќ го прослави роденденот – паднаа страсни бакнежи со ова мускулесто момче, па завршија г*ли во базен (ФОТО)

Македонската старлета Елеонора Миљковиќ вчера славеше роденден, а по тој повод приреди и луда забава.

Елеонора го накити дворот со роденденски декорации и цела вечер славеше со најблиските.

Таа на Инстаграм сподели фотографии и видеа од роденденската атмосфера.

Таа скоро никогаш јавно не зборува за своето момче, ниту тој јавно се експонира, но сега направија исклучок.

Елеонора сподели видеа на кои тие страсно се бакнуваа, а во еден момент завршија и во базенот.

„Нема зборови со кои можам да ја опишам оваа среќа!

Ви благодарам од срце што ми го разубавивте овој ден“, напиша таа во опис на фотографиите.

Локални избори 2021